G615LR/16/U9-275HX/5070Ti/32G/1T/W11/2Y
Including GST
Ways you can get it
Pick up in-store
Available at selected locations
Deliver to me
53 in stock
Payment options
Visa Mastercard Amex PayPal Afterpay Zip
SKU: 6408316 Category:
Description
ROG Strix G16 G615LR – 16in 2.5K 240Hz (Nebula) – Ultra 9 279HX – 32GB RAM – 1TB SSD – RTX 5070 Ti – 4Cell 90Wh – Windows 11 Home – 2Y Onsite