G835LX/18/U9-275HX/5090/64G/2T/W11/2Y
Including GST
Ways you can get it
Pick up in-store
Available at selected locations
Deliver to me
21 in stock
Payment options
Visa Mastercard Amex PayPal Afterpay Zip
SKU: 6408323 Category:
Description
ROG Strix SCAR 18 G835LX – 18in 2.5K 240Hz (Nebula HDR) – Ultra 9 275HX – 64GB RAM – 2TB SSD – RTX 5090 – 4Cell 90Wh – Windows 11 Home – 2Y Onsite