GU605CW/16/U9-285H/5080/32G/1T/W11P/2Y
Including GST
Ways you can get it
Pick up in-store
Available at selected locations
Deliver to me
22 in stock
Payment options
Visa Mastercard Amex PayPal Afterpay Zip
SKU: 6408315 Category:
Description
ROG Zephyrus G16 GU605CW – 16in 2.5K 240Hz OLED (Nebula) – Ultra 9 285H – 32GB RAM – 1TB SSD – RTX 5080 – 4Cell 90Wh – Eclipse Gray – Windows 11 Pro – 2Y Onsite