GU605CX/16/U9-285H/5090/64G/2T/W11P/2Y
Including GST
Ways you can get it
Pick up in-store
Available at selected locations
Deliver to me
4 in stock
Payment options
Visa Mastercard Amex PayPal Afterpay Zip
SKU: 6408326 Category:
Description
ROG Zephyrus G16 GU605CX – 16in 2.5K 240Hz OLED (Nebula) – Ultra 9 285H – 64GB RAM – 2TB SSD – RTX 5090 – 4Cell 90Wh – Windows 11 Pro – 2Y Onsite